Uluslararası Aikido Festivali

Avrasya Uluslararası Aikido Festivali

17-21 Mayıs  2023

Avrasya Aikido Organizasyonu (AAO) yıl içerisinde, sporcularının ve eğitmenlerinin gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacı ile çeşitli illerde yurt içinden ve yurt dışından bir çok sporcunun katıldığı seminerler düzenlemektedir. Bu kapsamda her yıl Mayıs ayında Uluslararası Aikido Festivali  organize edilmektedir. AAO tarafından ilki Mayıs 2011’de düzenlenen festivale 10 ülkeden 332 sporcu katılmıştır. Başarıyla gerçekleştirilen festivalin sonuncusu ise 25-29 Mayıs 2022 tarihleri arasında Ankara/Türkiye’de gerçekleştirilmiştir.

17-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında düzenlenecek 11. festivale, 25 ülkeden 300 eğitmen ve öğrencinin katılımı beklenmektedir. Festival kapsamında Türkiye’den ve diğer misafir ülkelerden katılan ekiplerin gösterileri, eğitmen dersleri ve ileri derece sınavları yapılacaktır.

Seyirciler

Festival boyunca bütün dersler ve 19 Mayıs Cuma günü saat 18:00’de başlayacak olan dan sınavı tüm seyirciler için ücretsizdir. Aikido Festivali için gelen herkes ODTÜKENT Spor Merkezi’ne  girebilir ve festivali izleyebilir.

 

Uluslararası Aikido Festivali İnternet Sitesi

www.aikidofestival.com

Kayıt :

Seminerimiz tüm gruplardan tüm aikidoculara açıktır. Kaydınızı seminer günü kayıt masasından yaptırabilirsiniz.